DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

WroclawCityTour.pl najlepszym touroperatorem na Dolnym Śląsku!

W ramach Międzynarodowych Targów Turystycznych (MTT) we wrocławskiej Hali Stulecia rozdano nagrody i wyróżnienia w konkursie "Najlepsze Dolnośląskie - Najlepsze Podmioty Turystyczne regionu"

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): marcin robak

2009-02-09, 10.02

Milo nam poinformować, że z dniem 6.02.2009 nasza firma WroclawCityTour.pl została zwycięzcą konkursu: „Najlepszy podmiot turystyczny regionu Dolnego Śląska w kategorii TOUROPERATOR" zorganizowanego przez „Dolnośląską Organizację Turystyczną” i „Gazetę Wrocławską Polska The Times”. Dziękujemy organizatorom konkursu za wyróżnienie. Jest nam ogromnie milo, że nasza praca na rzecz promocji turystyki we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku została doceniona. Dziękujemy także współpracującym z nami przewodnikom i pracownikom firmy za wspólny sukces oraz wszystkim klientom za zaufanie, jakim obdarzyli WroclawCityTour.pl - Wycieczki po Wrocławiu i Dolnym Śląsku! www.WroclawCityTour.pl

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

miejsce: Wrocław
organizator: Dolnośląska Organizacja Turystyczna DOT
adres: ul. Igielna 13 Wroclaw,
www: http://www.dot.org.pl/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.